Доставка і оплата

Go2Indi Доставка і оплата

ОПЛАТА

1. Готівкою при отриманні
Ви можете оплатити замовлення при отриманні. Комісія за переказ коштів відсутня. Готівкою не можна оплачувати замовлення  з доставкою за кордон, електронний контент та передзамовлення. 

2. Карткою онлайн
Оплату можна здійснити через Google Pay, Apple Pay, Visa Сhekout, MasterPass, Приват24 під час оформлення замовлення на сайті.

3. Безготівковий розрахунок
Після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення і сформує рахунок для оплати.

ДОСТАВКА

Доставка по Україні

НОВА ПОШТА
ПОСИЛКА ДОСТАВЛЯЄТЬСЯ ДО ДІЮЧОГО ВІДДІЛЕННЯ КОМПАНІЇ У ВАШОМУ МІСТІ.
Для отримання необхідно пред’явити паспорт і назвати номер вантажної декларації (сповіщення надійде на електронну пошту або з’явиться в мобільному додатку Нової пошти). Термін доставки — 3 – 5 робочих днів. Вартість доставки – згідно з тарифами Нової пошти та обсягу замовлення. Термін зберігання відправлення 6 днів.

Увага! Під час замовлення доставки Новою Поштою при виборі типу послуги «Склад-двері» оплата проводиться лише карткою.

УКРПОШТА
ДОСТАВКА “УКРПОШТА ЕКСПРЕС”
Посилка доставляється до діючого відділення компанії у вашому місті. Для отримання необхідно пред’явити паспорт і назвати номер вантажної декларації . Термін доставки — 5-7 робочих днів. Вартість доставки – згідно з тарифами перевізника та обсягу замовлення.

Міжнародна доставка
Здійснюємо міжнародну доставку Укрпоштою згідно з тарифами перевізника. При оформленні замовлення на сайті необхідно обрати перевізника Укрпошта та вказати країну та всі необхідні дані. Вартість доставки буде вказано на наступному етапі. Термін доставки 7-30 діб. Оплата замовлення онлайн картою при оформленні замовлення.

Якщо у вас виникли труднощі із оформленням закордонного замовлення — пишіть нам на пошту indigo3618561@gmail.com